DSW Happy End Festiwal Filmów Optymistycznych

Regulamin Festiwalu PROGRAM FESTIWALU KATALOG FESTIWALU
[klknij, aby pobierać]
Warsztaty scenopisarskie
dla młodzieży!
Jesteśmy na Facebooku!

15. edycja DSW HAPPY END

– Festiwal Filmów Optymistycznych –

4 – 7 października 2017

DSW Happy End Festiwal Filmów Optymistycznych jest jedynym tego typu wydarzeniem w Polsce. Dlaczego? Filmy kwalifikowane są na podstawie zawartego w nich optymizmu. Festiwal w swej szerokiej formule mieści zarówno filmy fabularne i dokumentalne, profesjonalne, studenckie i niezależne. Warunek jest jeden. Muszą być optymistyczne! Każdego roku w imprezie bierze udział ok. 40 filmów konkursowych, wielu twórców filmowych i gości specjalnych. Wstęp na wszystkie pokazy filmowe i towarzyszące im wydarzenia jest bezpłatny.

Arrow
Arrow
ArrowArrow
Slider
Wybrane fotografie z poprzednich edycji Festiwalu Happy End

15. edycja Happy End Festiwalu Filmów Optymistycznych zorganizowana zostanie we współpracy z Dolnośląską Szkołą Wyższą w dniach 4-7 października 2017 r. Otwarte dla widzów projekcje odbędą się w Centrum Konferencyjnym DSW we Wrocławiu.

JEDYNY W POLSCE FESTIWAL FILMÓW OPTYMISTYCZNYCH

PROJEKCJE FILMÓW FABULARNYCH,
DOKUMENTALNYCH, STUDENCKICH I NIEZALEŻNYCH!

WYJĄTKOWE SPOTKANIA Z TWÓRCAMI I AKTORAMI!

Arrow
Arrow
Slider

Dolnośląska Szkoła Wyższa – Miejsce dla Ciebie!

Dolnośląska Szkoła Wyższa od lat w rankingach Perspektyw uznawana jest za najlepszą niepubliczną uczelnię magisterską na Dolnym Śląsku i jeden z najważniejszych ośrodków akademickich w Polsce. Uczelnia kształci na 14 kierunkach zgodnie z międzynarodowymi standardami, w oparciu o autorskie i wielokrotnie nagradzane programy kształcenia. W ofercie posiada blisko 60 kierunków studiów podyplomowych. Studenci mogą korzystać również z oferty zagranicznych studiów i praktyk w ramach programu ERASMUS+. Dyplom naszej Uczelni otrzymało już blisko 31 tys. absolwentów. Jako jedna z niewielu szkół niepaństwowych w Polsce, posiada pełne uprawnienia akademickie, dzięki czemu zapewnia kształcenie od licencjatu do doktoratu.KONTAKT / ADRES DO KORESPONDENCJI:

Dolnośląska Szkoła Wyższa

ul. Strzegomska 55, 53-611 Wrocław

Dyrektor Festiwalu Piotr Żukowski
happyend@dsw.edu.pl

Rzecznik Prasowy DSW – Dawid Frik – rzecznik@dsw.edu.pl