Kontakt dla mediów

Zachęcamy przedstawicieli mediów do współpracy w zakresie zapowiedzi, informowania o przebiegu i relacjonowania spotkań Polskiej Akademii Dzieci w Dolnośląskiej Szkole Wyższej. Gwartantujemy bezpośredni kontakt zarówno z Małymi Ekspertami, jak i dorosłymi specjalistami, którzy gościnnie biorą udział w wydarzeniu. Dysponujemy praktykami oraz ekspertami, w tym: pedagogów, psychologów, socjologów, edukatorów, specjalistów w zakresie PR, etc., którzy na bazie własnych doświadczeń, jak i z naukowego punktu widzenia, mogą uzupełnić kreowane przez media publikacjie

W ramach współpracy zapewniamy kompleksową współpracę w zakresie opracowania materiałów prasowych przed i po zakończeniu każdego spotkania wraz z autoryzowaną dokumentacją fotograficzną. Wszystkie warunki współpracy i udziału przedstawicieli redakcji prosimy ustalać bezpośrednio z poniżej wskazanymi osobami.Rozmowa Echo24 z rzeczniczką PAD Katarzyną Chudziak oraz rzecznikiem DSW Dawidem Frikiem w dn. 28 grudnia 2016. (© Echo24.tv)

KONTAKT DLA MEDIÓW

Katarzyna Chudziak, 10 lat

Studentka i wykładowczyni
Rzecznik Prasowy Polskiej Akademii Dzieci

e-mail: pad@dsw.edu.pl


Dolnośląskia Szkoła Wyższa we Wrocławiu – ul. Wagonowa 9, 53-609 Wrocław

Katarzyna Chudziak, 10 lat – jako 6-latka poprowadziła wykład, o tym w jaki sposób powstaje program informacyjny, w ramach Polskiej Akademii Dzieci w Dolnośląskiej Szkole Wyższej i na Uniwersytecie Warszawskim. Podczas Międzynarodowej Konferencji World Usability Day Silesia w Katowicach wystąpiła jako prelegent z tematem: „Polska Akademia Dzieci – akademia pasjonatów”. Była moderatorką spotkań PAD we Wrocławiu i w Polsko-Czeskiej Akademii Dzieci (PolCzAD) w Kłodzku. Czterokrotnie moderowała Międzynarodową Konferencję PAD w Politechnice Gdańskiej. Pzeprowadziła wywiady z ekspertami PAD (zarówno młodymi, jak dorosłymi), w tym m.in.: Rzecznikiem Praw Dziecka Markiem Michalakiem, Posłanką do Europarlamentu Lidią Geringer de Oedenberg, bajkopisarzem Grzegorzem Kasdepke oraz satyrykiem Arturem Andrusem, Leszkiem Możdżerem i Jackiem Cyganem. Współorganizowała i prowadziła konferencję prasową Polskiej Akademii Dzieci w Dolnośląskiej Szkole Wyższej za co również w 2015 roku uhonorowana tytułem i statuetką Eksperta Medialnego Dolnośląskiej Szkoły Wyższej. Jako Rzecznik PAD kontaktuje się z dziennikarzami, włącza się w przygotowywanie informacji prasowych. Kasia od 5 roku życia ćwiczy balet i gra w tenisa. Jeździ na rowerze, rolkach, desce, a zimą na nartach i łyżwach. Aktywnie uczestniczy w życiu szkoły: jako uczestnik uroczystości, przedstawień i konkursów humanistycznych oraz jako członek i wiceprzewodnicząca samorządu szkolnego.


Katarzyna Chudziak, rzecznik prasowy Polskiej Akademii Dzieci
(© fot. T. Kwartowicz / DSW )

KONTAKT POMOCNICZY DLA MEDIÓW

Dawid Frik

Rzecznik Prasowy Dolnośląskiej Szkoły Wyższej

✆ tel. +48 609 929 464 ✆ fax +48 71 358 27 14 ✍ e-mail: rzecznik@dsw.edu.pl


Dolnośląskia Szkoła Wyższa we Wrocławiu – ul. Wagonowa 9, 53-609 Wrocław

Dawid Frik, rzecznik prasowy DSW – absolwent Dolnośląskiej Szkoły Wyższej, gdzie ukończył z wyróżnieniem studia I stopnia na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna oraz studia II stopnia na specjalności Zarządzanie wizerunkiem i e-PR. Ukończył podyplomowe studia menedżerskie w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu.Współtwórca i prezes zarządu Fundacji Bene Facta, w której od początku swoją funkcję pełni społecznie. Aktywnie udziela się w środowisku dolnośląskich organizacji pozarządowych i podejmuje działania na rzecz ich integracji m.in. jest inicjatorem i koordynatorem Dolnośląskiego Forum Organizacji Pozarządowych i Aktywności Społecznej przy Hali Stulecia we Wrocławiu, gdzie pracował na stanowisku starszego specjalisty ds. marketingu i sprzedaży. Jest również inicjatorem licznych przedsięwzięć realizowanych w obszarze aktywizacji osób starszych. W roku 2015 był finalistą IX edycji konkursu PRotony – nagrody przyznawanej profesjonalistom w dziedzinie komunikacji od 2007 roku.


Dawid Frik, rzecznik prasowy DSW (© fot. W. Bernacka, A. Rajczyba / DSW )
Newsletter